Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
2°C
JUTRI
16°C
6°C
4635

Pogumen vstop v novo vrtčevsko leto

Za nami je lepo poletje, prišel pa je čas, ko so naši najmlajši radovedneži v začetku meseca (ponovno) vstopili v mavrični, pravljični, čarobni, topli, prijazni vrtčevski svet.

 

Da je bilo slovo od staršev lažje, smo jih v vrtcu pričakali z napitkom za pogum, ki so ga spili že v garderobi in ko so njegovi učinki pričeli delovati, so otroci kar pritekli v igralnice k prijateljem in vzgojiteljicam.

Toplo in sončno vreme nam je bilo tudi v veliko pomoč, da smo večino dni preživljali na prostem, v naravi ter opazovali in raziskovali njeno pestrost. 

 

Počasi prihaja jesen, zato bo otroke v vrtcu v naslednjih dneh obiskala tetka Jesen, s katero bomo kuhali slivovo marmelado, imeli bomo jesensko tržnico polno jesenskih dobrot iz narave, odšli pa bomo tudi na jesenski izlet, kjer bomo iskali prve značilnosti prihajajočega letnega časa, ko se narava pripravlja k počitku.

 

Kolektiv Vrtca Bled

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi