Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
2°C
-5°C
TOR.
3°C
-6°C
8141

Pogrešajo Stanislava Mlakarja iz Zasipa

Zasip - Gorenjski policisti so danes sporočili, da svojci pogrešajo 56-letnega Stanislava Mlakarja iz Zasipa.
Visok je okoli 175 cm, ima vitko postavo in kratke rjave lase. V ušesu nosi uhan. Nazadnje je bil opažen 18. marca v Bohinjski Bistrici, pred tem pa v Tolminu in Nomenju. Pogosto je hodil na Planino v Lazu, uporablja pa rumen osebni avtomobil Renault twingo reg. oznak KR CR-987.  Kdor je videl pogrešano osebo ali ima podatke o njegovem izginotju, naj jih prosimo sporoci policiji na številko 113 ali anonimni telefon 080 1200.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij