Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
22°C
10°C
TOR.
23°C
6°C
3450

OTVORITVENI ATLETSKI MITING Bled, 13.4.2019

Na Bledu je v soboto, 13. aprila,  v hladnem in oblačnem vremenu potekal tradicionalni atletski miting za mlajše kategorije. Tekmovalo je preko 160 atletov iz številnih slovenskih  atletskih društev. Tudi atleti AD.Bled so se v velikem številu udeležili tekmovanja, prikazali svoj nesporen talent, dosegli dobre rezultate, zmage in osebne rekorde. Prireditev je potekala brez težav, za kar se zahvaljujemo vsem  prostovoljcem, ki so resnično dobro opravili svoje delo, hvala tudi domačim atletskim sodnikom, ki so svoje delo opravili dobro!  Za takojšnjo objavo rezultatov je poskrbel Protime Maribor, naš vsakoletni časomerilec …   Hvala prav vsem, da je prireditev tudi tokrat uspela,  vidimo se jeseni na atletskem mitingu ZVEZDE PRIHODNOSTI!

AD Bled 

Ostale fotografije so na slpletni strani AD Bled.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi