Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
30°C
12°C
JUTRI
32°C
15°C
4219

MEDNARODNI ATLETSKI MITING ; memorial VUČKO Kranj 2019

V Kranju je v soboto, 1. junija, potekal 25. Mednarodni atletski miting mladih “Kranj 2019” – Vučkov memorial. Na mitingu naši, kot vedno blesteli!

Katarina Brlec je v najmlajši kategoriji stala dvakrat na stopničkah, v skoku v daljino in v teku na 60m. Pija Šepič v starejši kategoriji in v enakih disciplinah je končala tik pod vrhom in dosegla odlična končna izida. Blaž Grabnar in  Timon Railič sta prav tako blestela. V teku na 600m. je Blaž močno izboljšal svoj osebni rezultat , Timon pa poleg tega v svoji kategoriji U14 pritekel do 3. mesta. Z razdaljo 100m v kategoriji U16 sta  Ana Žvan pri puncah in Sitar Max pri fantih  opravila dobro in odtekla svoj najboljši čas. Prav tako Suzi Grilc U14  v skoku v daljino in v teku na  60m .

Velja pohvaliti prireditelja AK. Triglav Kranj , ki je ponovno organiziral in izvedel brez napak največji in poleg tega najbolj množično obiskano  atletsko tekmovanje v Sloveniji.

Ne gre pozabiti sodnikov našega društva, ki so dodali svoj prispevek k temu , da je tekmovanje uspelo v vseh pogledih.

Rezultati in fotografije so na spletni strani AD Bled.

Pohvale vsem atletom AD Bled za dosežene rezultate!

  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi