Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
15°C
JUTRI
19°C
6°C
3459

Odpiramo poletje, prihajajo Anika, Orlek, Gorenjski kvintet in harmonike

Pred Bledom je najpomembnejši del leta, vrhunec turistične sezone, ki jo bodo tudi letos odprli z dogodki na Jezerski promenadi. 

 

Otvoritev poletja se začne jutri, v petek, ob 12. uri z Okusi Bleda in konča v nedeljo zvečer. Na velikem odru bo jutri ob 19h nastopila Anika Horvat, v soboto ob 19h v goste prihaja zasedba Orlek, nedelja pa  žal ne bo v znamenju harmonik, saj je srečanje zaradi dežja prestavljeno na 8.  september. 

 

Vse tri dni bo na stojnicah na voljo ponudba hrane in pijače, in sicer pod destinacijsko znamko Okusi Bleda. Na stojnicah se bodo predstavili tudi ponudniki, ki svoje izdelke, kot so Blejski sir, Blejska kava, Blejski med, tepkovec,… ponujajo pod znamko Bled Local Selection oziroma Blejski lokalni izbor. 

 

 

Glasbeni program v živo:

  • Petek:  19.00  Anika Horvat, koncert
  • Sobota: 11.00 koncert Godbe Gorje; 19.00-22.00  koncert zasedba Orlek
  • Nedelja: 10.00-19. 00 okusi Bleda

 

Prireditev ima letos še močnejšo kulinarično in »lokalno« noto, saj dajemo poudarek lokalnim izdelkom in blejskemu lokalnemu izboru. Tudi letos bo prireditev v skladu s smernicami gibanja »zero waste« torej Družbe brez odpadkov. 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi