Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
18°C
6°C
JUTRI
19°C
6°C
Deli
6589

Nujno! Sprememba ukrepa Nujno varovanje otrok v vrtcih in šolah!

Zadeva: Preklic organizacije nujnega varstva otrok - NUJNO OBVESTILO

 

Spoštovani starši,

 

v obdobju razglašene epidemije koronavirusa v Republiki Sloveniji, vas obveščamo o novi odločitvi Vlade Republike Slovenije za področje vzgoje in izobraževanja: 

Vlada Republike Slovenije bo danes izdala Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, s katero bo prenehala veljati Odredba o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 19/20 in 22/20), ki je dovoljevala organiziranje nujnega varstva otrok. 

 

Vse šole in vrtci bodo od 16. marca 2020 do preklica zaprti.

 

 Od 16. 3. 2020 bo torej prepovedano zbiranje ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19.

 

Novi odlok ne dovoljuje več organizacije nujnega varstva otrok, prepoved pa velja do prenehanja razlogov zanjo, kar bo ugotovila vlada s sklepom, ki ga bo objavila v Uradnem listu Republike Slovenije. 

 

V primeru težav oziroma za več informacij se prosim obrnite na ravnateljico šole preko elektronskega naslova: natasa.ahacic@os-bled.si.

 

Vodstvo šole

ENAKO VELJA TUDI ZA VRTEC

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi