Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
19°C
-3°C
JUTRI
18°C
-3°C
5960

Most čez Jezernico

Na državni cesti Bled – Bohinj na Mlinem je poškodovan most čez Jezernico. Občina Bled je o poškodbi obvestila Direkcijo Republike Slovenije za infrastrukturo, ki si je 24. januarja poškodbe tudi ogledala. 

Kot so sporočili, so izvedli začasno podporo mostu in zožili vozišče, takoj pa so začeli tudi z vsemi potrebnimi aktivnostmi za kompletno sanacijo. Dela bodo, kot pravijo, izvedli v najkrajšem možnem času, tako da bodo končana do poletja.

Na Občini Bled so nad stanjem zaskrbljeni, saj je most čez Jezernico del glavne ceste Bled – Bohinj in se čezenj vsakodnevno pelje ogromno tovornjakov, avtobusov in osebnih vozil.

»To je še en dokaz več, da nujno potrebujemo južno obvoznico. Tovorni promet skozi Bled je nevaren, avtomobilov je preveč, večina blejskih prometnic je preobremenjenih«, pa pravi župan Janez Fajfar.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi