Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
3°C
-7°C
Deli
5051

Minister Gašperšič ponovno na gradbišču severne razbremenilne ceste

Bled - Minister za infrastrukturo dr. Peter Gašperšič Vlade RS v odstopu si je ponovno ogledal gradbišče 4,2 milijona evrov vredne severne razbremenilne ceste. Kljub vremenskim nevšečnostim bo cesta prevozna junija in dokončana septembra. Gradnja 2,65 kilometra dolge ceste se je začela junija lani, poteka pa v treh fazah. Na novo bodo zgradili štiri mostove in dva prepusta, izdelali oziroma sanirali bodo mešane površine za pešce in kolesarje ter srednje napetostno elektroenergetsko javno infrastrukturo, fekalno in meteorno kanalizacijo, javno razsvetljavo, telekomunikacijske vode in vodovod. Župan Janez Fajfar je ministru podaril Blejski sir.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!