Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.08.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C
15°C | 30°C
četrtek, 23.08.2018
16°C | 30°C
petek, 24.08.2018
15°C | 31°C
sobota, 25.08.2018
17°C | 25°C
nedelja, 26.08.2018
11°C | 15°C
Opozorila
Torek, 21.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Marijin dom: pogled v preteklost in ......


NOVICE

| |
22.06.2018      1:06
A A

Marijin dom: pogled v preteklost in prihodnostDeli:

Marijin dom: pogled v preteklost in prihodnost

 

V iztekajočem se šolskem letu je Marijin dom odpiral svoja vrata otrokom, mladim, študentom, zaposlenim, družinam in vsem, ki želijo na svoje življenje gledati v luči vere, upanja in ljubezni. Vse od začetka šolskega leta smo nudili učno pomoč osnovnošolcem, vodili jezikovne tečaje, izvajali svetopisemske urice za najmlajše ter svetopisemsko uro za odrasle, snemali filme ter bogatili drug drugega v skupnem preživljanju prostega časa.

 

Tudi v poletnem času bo Marijin dom postal dom za različne skupine obiskovalcev: osnovnošolske otroke še posebej vabimo na duhovno-počitniški teden od 24. do 29. 6., kjer bomo ob spodbudnih vsebinah, ustvarjalnih delavnicah, igrah in izletu tkali prijateljske vezi ter doživljali veselje srca. Študenti, mladi v poklicu in odrasli ste vabljeni na duhovne vaje v tišini od 18. do 22. 7., kjer se boste učili Božjega pogleda na življenjske situacije. Od 27. do 31. 7. pa vabimo družine na duhovno-počitniške dneve za zakonce in družine, kjer bo dopoldanski del prepleten s temami in delom po skupinah (posebej za odrasle in za otroke), popoldne pa bo čas za osebni oddih in prosto druženje.

 

 

Več o samem dogajanju najdete na spletni strani Marijinega doma. 

 

sestre hčere Marije Pomočnice z Bleda
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Blejske novice? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Blejske novice
Blejske novice
CESTA SVOBODE 13
Tel:(04) 575 01 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo