Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
13°C
-4°C
JUTRI
18°C
-5°C
7217

Marijin dom: pogled v preteklost in prihodnost

Marijin dom: pogled v preteklost in prihodnost

 

V iztekajočem se šolskem letu je Marijin dom odpiral svoja vrata otrokom, mladim, študentom, zaposlenim, družinam in vsem, ki želijo na svoje življenje gledati v luči vere, upanja in ljubezni. Vse od začetka šolskega leta smo nudili učno pomoč osnovnošolcem, vodili jezikovne tečaje, izvajali svetopisemske urice za najmlajše ter svetopisemsko uro za odrasle, snemali filme ter bogatili drug drugega v skupnem preživljanju prostega časa.

 

Tudi v poletnem času bo Marijin dom postal dom za različne skupine obiskovalcev: osnovnošolske otroke še posebej vabimo na duhovno-počitniški teden od 24. do 29. 6., kjer bomo ob spodbudnih vsebinah, ustvarjalnih delavnicah, igrah in izletu tkali prijateljske vezi ter doživljali veselje srca. Študenti, mladi v poklicu in odrasli ste vabljeni na duhovne vaje v tišini od 18. do 22. 7., kjer se boste učili Božjega pogleda na življenjske situacije. Od 27. do 31. 7. pa vabimo družine na duhovno-počitniške dneve za zakonce in družine, kjer bo dopoldanski del prepleten s temami in delom po skupinah (posebej za odrasle in za otroke), popoldne pa bo čas za osebni oddih in prosto druženje.

 

 

Več o samem dogajanju najdete na spletni strani Marijinega doma. 

 

sestre hčere Marije Pomočnice z Bleda

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi