Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
11°C
-4°C
JUTRI
16°C
-7°C
Deli
2709

Razstava fotografij ameriških parkov in Triglavskega narodnega parka

Vljudno vabljeni na odprtje razstave Narodni parki – v skrbni za naravo z vrhunskimi fotografijami motivov iz Združenih držav Amerike in Triglavskega narodnega parka v četrtek, 25. maja 2017, ob 20.00, v Infocentru Triglavska roža Bled. Razstava, ki so jo pripravili Ameriško veleposlaništvo v Ljubljani, National Geographic Slovenija in Turizem Ljubljana, je bila predhodno na ogled v parku Tivoli v Ljubljani, do konca septembra pa bo predstavljena na različnih mestih v Triglavskem narodnem parku in okolici. Na odprtju na Bledu bodo gostje iz ZDA predstavili ameriški narodni park Crater Lake, s katerim bo Triglavski narodni park podpisal sporazum o sodelovanju. Vabljeni!

Triglavski narodni park

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!