Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
21°C
10°C
SOB.
18°C
9°C
Deli
4514

Poletavci – poletni bralci

»Pol ure branja na dan prežene dolgčas stran!«  je že znani slogan vseh Poletavcev – poletnih bralcev! Tudi letos se lahko mladi bralci pridružijo akciji knjižnice Antona Tomaža Linharta Radovljica, ki poteka po vseh njenih enotah, in sicer skozi vse poletje vse tja do 12. septembra. 

In kaj je treba storiti?  Nič drugega kot trideset dni brati pol ure na dan in voditi dnevnik branja. Berejo lahko karkoli: knjige, stripe, časopisne članke, revije, recepte ... Zgibanke  dobijo v splošnih knjižnicah v vseh enotah, akcija pa je namenjena mladim, starim več kot 13 in manj kot 16 let. 

Projekt je prejel priznanje Slovenske sekcije IBBY 2014 za izjemne dosežke na področju promocije mladinske književnosti in branja. Projekt podpirajo: Hervis d. o. o., Collegium Graphicum, Knjigarna Konzorcij, Žito d.o.o., JP Vodovod – Kanalizacija, Tiskarna Koštomaj Celje in UniCredit Bank.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi