Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
3°C
-2°C
2277

Krog prijateljstva

Bled - Na predzadnji dan starega leta, v petek, 30. decembra,  se bomo ponovno zbrali v Krogu prijateljstva in z željami okoli jezera pozdravili novo leto.

V letu 1999 so si na Bledu prvič podali roke v Krogu prijateljstva in poskušali objeti slovenski biser.

Krog prijateljstva so od takrat prirejali vsako leto in uživali na prireditvi, ki nam je s svetlobnimi predstavami na in ob jezeru polepšala praznični čas. To je bil čas za druženje s prijatelji in znanci v družbi klubov in društev občine Bled. 

Moto Kroga prijateljstva 2016: Srečo užiti, mir občutiti, prijateljstvo deliti

V letošnjem letu bo pot okrog Blejskega jezera razdeljena na štiri cone.  

Ob 15.00 dalje nas bodo na Mlinem zabavali Veseli Begunjčani, v Veliki Zaki Samuel Lucas z bendom in v Mali Zaki skupina Čuki. Ob 17.15. uri se bomo s pomočjo animatorjev pričeli razporejati na pot okoli jezera in ob 18.00 objeli jezero. Signalna raketa z jezera bo naznanila pričetek prižiganja modrih lučk, ki jih boste dobili v posameznih conah na začetku razvrščanja. Prižigom lučk bo sledil ognjemet. Po sklenitvi kroga se dobimo na Praznični promenadi, kjer se bomo zabavali s skupino Kingston, od 20.30 do 23.00 pa bodo za dobro glasbo poskrbeli Trije mušketirji & Ona.

Do posameznih con se bo mogoče pripeljati z brezplačnim avtobusom ali se do njih sprehoditi.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij