Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
24°C
16°C
JUTRI
25°C
15°C
7720

Koronavirus: Nujno obvestilo občankam in občanom

Nujno obvestilo občankam in občanom občine Bled!

 

Razširjena sestava občinskega štaba civilne zaščite Občine Bled je v povezavi z drugimi humanitarnimi organizacijami pripravila načrt za organizacijo, varno in usklajeno oskrbo na domu v okviru sistemskih izvajalcev ter humanitarnih društev. 

 

DEŽURNA ŠTEVILKA JE 041 658 052.

Številka je dosegljiva od 8. do 15. ure. 

 

Ta telefonska številka je prvenstveno namenjena obolelim občankam in občanom v stiski zaradi zagotovitve oskrbe, ki je preko svojih sorodnikov, sosedov ali znancev ne morejo zagotavljati. Na to številko lahko občani občine Bled s klicem ali preko SMS sporočila posredujejo podatke o ogroženih osebah, ki potrebujejo pomoč pri dobavi osnovnih življenjskih potrebščin.

Hkrati pa v tem času pozivamo vse, naj v skladu z načeli solidarnosti tudi sami pomislijo na tiste, ki so v tem času še posebej ogroženi in jim skušajo po svojih močeh pomagati. 

Številka bo operativna od ponedeljka, 16. marca 2020.

 

 

Bled, 15.3. 2020

Župan Janez Fajfar

Poveljnik CZ Bled Jože Smole

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi