Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
6°C
JUTRI
19°C
8°C
7148

Javni poziv za sofinanciranje obratovalnih stroškov podjetjem v gostinstvu in turizmu v času epidemije COVID-19/2

Javni poziv za sofinanciranje obratovalnih stroškov podjetjem v gostinstvu in turizmu v času epidemije COVID-19/2   -  ROK ZA ODDAJO VLOG  23.4.2021 do 18:00 ure.


Ukrep je namenjen podjetjem v gostinskem in turističnem sektorju, in sicer za sofinanciranje obratovalnih stroškov v času prvega vala epidemije, od 12. 3. 2020 do 31. 5. 2020, ko so bila podjetja zaradi epidemije (Odlok o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji) močno prizadeta in skorajda niso ustvarjala prihodkov.

Podjetja, ki so že prejela sredstva na prvem javnem pozivu (objavljen 16. 11. 2020,),  do sredstev po tem javnem pozivu niso upravičena. Z razširitvijo dejavnosti v drugem javnem pozivu se je krog potencialnih prejemnikov sredstev močno razširil, še vedno pa gre za sofinanciranje obratovalnih stroškov podjetij v gostinstvu in turizmu za čas prvega vala razglašene epidemije.

Vloge morajo biti elektronsko vložene najkasneje do 23. 4. 2021 do 18:00 ure.

Povezava:

Javna agencija | SPIRIT Slovenija (spiritslovenia.si)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi