Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
29°C
16°C
TOR.
28°C
17°C

Drugo množično cepljenje

V blejskem zdravstvenem domu danes poteka drugo množično cepljenje za občane in občanke občin Bled in Gorje. Tokrat pri organizaciji poleg Zdravstvenega doma Bled, Zasebnega zdravstvenega zavoda dr. Lilijane Krivec Skrt in sil civilne zaščite občin Bled in Gorje – rdečega križa in gasilcev, sodeluje tudi ekipa Slovenske vojske. Tudi danes bodo cepili približno 700 ljudi.


Župan Janez Fajfar pravi, da je cepljenje še posebej v tako turističnem kraju, kot je Bled, pomembno. »Najprej moramo zagotoviti zdravje zase, potem pa še za naše goste«, pravi župan.


Po podatkih portala cepimo se je v občini Bled s prvim odmerkom cepljenega 29,6 % prebivalstva, z drugim pa 15,5 %. Podatki za Slovenijo: 24,39% s prvim in 12,7% z drugim.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi