Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
20°C
11°C
SRE.
21°C
9°C
Deli
5562

Delavnica Model upravljanja mestnih središč

Javna agencija SPIRIT Slovenija ob finančni podpori Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo v sodelovanju z Zavodom za turizem in kulturo Kranj ter Mestno občino Kranj organizira delavnico Model upravljanja mestnih središč.

Izpostavljene bodo prednosti sodelovanja med občinsko upravo in lokalnimi ponudniki ter predstavljeni primeri dobrih praks. Spodbude za uvajanje tovrstnih modelov v Sloveniji bo predstavila mag. Mojca Skalar Komljanec, SPIRIT Slovenija, aktivnosti kranjskega zavoda bo predstavil mag. Tomaž Štefe, aktivnosti Mestne občine Kranj pa Nada Bogataj Kržan.

Primere dobrih praks bodo predstavili Gorazd Orešek, podžupan Ptuja, Selman Čorović iz kranjske Layerjeve hiše ter Branko Djokovič, trgovina Krajček.

Vabljeni, svojo udeležbo pa potrdite na kristina.sever@visitkranj.si, in sicer najkasneje do 12. sepetmbra.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi