Logo MojaObčina.si
JUTRI
7°C
-8°C
SRE.
8°C
-8°C
8141

Blejski vodni festival

V četrtek, 10. junija, se začenja letošnji Blejski vodni festival. Gre za mednarodni spletni dogodek z zanimivimi vsebinami.

Prvi dan festivala, v četrtek, 10. junija, bo na okroglih mizah beseda tekla o kakovosti vode in kako ta vpliva na naše zdravje, prihodnosti vodnih someljejev v restavracijah in o tem, kako spodbujamo multidisciplinarne raziskave in inovacije na podzemnih vodonosnikih. Izbrane aktualne teme so namenjene predstavnikom industrije pijač, ministerstev, vladnih ustanov in organizacij ter gostincem.


Drugi dan, petek, 11. junija, bodo teme pogovorov inovacije ter vzdržno naravnane rešitve, ki zajemajo celoten vodni krog in ohranjajo vodno okolje. Tematika je namenjena tako predstavnikom gospodarstva, kot vladnih ustanov in organizacij.

 

Podroben program festivala je na voljo TUKAJ.

Prijave so odprte do 8. junija 2021. Udeležba je brezplačna.

 

Več informacij je na voljo na spletni strani www.bledwf.com

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi