Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
20°C
-2°C
JUTRI
22°C
0°C
Deli
6645

Blejski dnevi so pred vrati

Turizem Bled tudi letos organizira tradicionalne Blejske dneve, ki bodo ta vikend. Vabljeni!

Blejski dnevi 2018

Program: 

Petek, 20.7.

od 12:00 - Kulinarična ponudba Okusi Bleda ter sejem domače in umetnostne obrti

16:00 - Koncert Glasbene šole Bexley Grammar School

18:00 - Koncert Godbe Gorje na gladini Blejskega jezera

20:00 - Večer repa: Nipke 

21:00 - Zabava s skupino Kingston

 

Sobota, 21.7.

od 10:00 - Kulinarična ponudba Okusi Bleda ter sejem domače in umetnostne obrti

10:00 - 12:00 in 15:00 - 17:00 - Blejski dnevi za otroke: Dežela ljudskih pravljic se predstavi

17:00 - 18:00 - Nad ogenj po starem: Prikaz gašenja po starem gasilcev iz Podhoma

19:00 - 21:00 - Blejski zlati mikrofon 2018: Gala koncert dobitnikov nagrad

21:00 - Večer z Big Bandom Bled z gosti Otom Pestnerjem, Alenko Godec in Petrom Savizojem

22:00 - Lučke na jezeru

 

Nedelja, 22.7.

od 10:00 - Kulinarična ponudba Okusi Bleda ter sejem domače in umetnostne obrti

10:00 - 12:00 in 15:00 - 17:00 - Blejski dnevi za otroke: Dežela ljudskih pravljic se predstavi

11:00 - Promenadni koncert Godbe Gorje

17:00 - 18:00 - Nad ogenj po starem: Prikaz gašenja po starem gasilcev iz Podhoma

18:00 - Veselo po domače z narodno zabavnim ansamblom Slovenski pozdravi

 

Dogodek je trajnostno usmerjen in podpira gibanje Zero Waste, saj se je občina Bled pridružila k projektu družbe brez odpadkov. Za strežbo hrane se uporablja drobni inventar in embalažo iz ekološko razgradljivih materialov (les, bambus, papir). Odpadke se zbira ločeno in se jih sproti oddaja na ekološke otoke na prireditvenem prostoru. Na ekoloških otokih vam bodo tudi svetovali glede ločevanja.O B V E S T I L O    O     Z A P O R I

 

Spoštovani!

 

 

Obveščamo vas, da bo zaradi prireditve Blejski dnevi, ki bodo potekali od 20. do 22. julija 2018, moten dovoz, saj bo del Veslaške promenade in Ceste svobode od Hotela Jelovica do križišča z Ljubljansko cesto zaprt, in sicer od srede, 18.7., od 6.00 ure,  do ponedeljka, 23.7., do 12.00 ure.

Del Ceste svobode od Festivalne dvorane do Hotela Park bo zaradi Festivala Okarina zaprt od 23.7. do 6.8. do 12:00.

 

 

Dostop bo potekal po naslednjem razporedu:

 

-          v sredo, 18.7. in v četrtek, 19.7. na prireditvenem prostoru (Jezerska promenada pri Festivalni dvorani ter Veslaška promenada do ceste Pod Skalco) ne bo mogoče parkiranje, saj bodo potekale priprave na prireditev. Dostop bo možen, vendar z občasnimi omejitvami;

-          v ponedeljek, 23.7. bo dostop možen z določenimi omejitvami zaradi pospravljanja prizorišča;

-          ostale dneve (petek, 20.7., sobota, 21.7. in nedelja, 22.7.) pa bo po 9.00 popolna zapora cest na prireditvenem prostoru (Cesta svobode od križišča z Ljubljansko cesto do Hotela Jelovica in Veslaška promenada od križišča s Cesto svobode do ceste Pod Skalco) .

-          možen je dostop stanovalcev in zaposlenih na zaprtem območju do lastnih parkirnih mest, ob prvem prehodu boste dobili akreditacijo na zapori pri Hotelu Jelovica ali pa jo prevzamete na info stojnici na prireditvenem prostoru (prva stojnica pod Festivalno dvoran). Izkažete se z osebno izkaznico ali s seznamom zaposlenih, podpisanim in žigosanim s strani podjetja, ki ima sedež na zaprtem delu.

-          Dostop z osebnimi vozili za Vilo Prešeren in cesto Pod Skalco je možen z akreditacijo preko makadam poti pod Hotelom Jelovica (osebna izkaznica, seznam zaposlenih – glej zgornjo alinejo). Dostop z ostalimi vozili ni možen po 09:00.

-          Dostop za dostavo na Cesto svobode št. 10 in 15 pa je možen z Ljubljanske ceste, vendar le do 10:00 zjutraj, po tem terminu je po obstoječem režimu možen dostop samo do bankomata.

-          V terminu 23.7. – 6.8. bo dostava ves čas možna preko Ljubljanske ceste.  

 

Prosimo, da upoštevate navodila rediteljev in varnostnikov.

 

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi