Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
6°C
0°C
JUTRI
5°C
-5°C
4038

Bled se v jesensko zimskem času predstavlja poslovnim partnerjem Evrope na več virtualnih dogodkih

Bled se je v četrtek, 3.12., v organizaciji Slovenske turistične organizacije predstavil zainteresirani poslovni javnosti Belgije, Nizozemske, Luxemburga in Francije. Virtualna turistična delavnica se je imenovala Feel Sloveni@ Business with Benelux & France. Svojo turistično ponudbo je predstavilo 34 slovenskih ponudnikov. Razstavljavci smo imeli možnost predstavitve ponudbe preko vizualnih elementov, direktnega pogovora in sestankov z več kot 140 poslovnimi obiskovalci. 

Bled se je to jesen na virtualni turistični delavnici že predstavil partnerjem na trgu Združenega kraljestva in Irske ter Nemčije, Avstrije in Švice. 

16.decembra pa bomo sodelovali na virtualnem sejmu Feel Sloveni@ Bussines Date z organizatorji potovanj in turističnimi agenti iz Madžarske, Poljske, Češke in Slovaške.

Turizem Bled

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi