Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
2°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice ......


OSTALO

| |
24.02.2015      18:08
A A

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice obiskalo Famo


Na povabilo Trgovskega podjetja Fama je Vipavo 10. februarja obiskalo vodstvo Podjetniško trgovske zbornice pod vodstvom direktorice mag. Vide Kožar.


Deli:

Skupaj z Izvršilnim odborom zbornice so si najprej ogledali Trgovski center Fama, nato pa še nov logistični center Fame v Vrhpolju pri Vipavi. Direktor Aleksander Lemut je predstavil načrte podjetja in poudaril, da z novimi prostori podjetje načrtuje prodor na celoten slovenski trg. V Sloveniji so namreč ostali samo še trije prehrambni trgovci, ki se ukvarjajo tudi z veleprodajo in sicer Mercator, Tuš in lokalno Fama Vipava na področju Primorske. Po Agrokorjevem nakupu Mercatorja pa se v trgovini Slovenije dogajajo velike spremembe in potrebno se je ustrezno odzvati. In prav temu je bila posvečena seja Izvršilnega odbora PTZ pod vodstvom Jožeta Venclja, ki je potekala v Vipavskem hramu. Člani so bili enotni, da se morajo vsi preživeli manjši trgovci tesneje povezati, če hočejo v novih razmerah preživeti na trgu. Fama Vipava si že dalj časa prizadeva, da bi prišlo do tesnejšega sodelovanja. Ponudili so svoje znanje in potenciale, da se ta proces končno začne uresničevati tudi v praksi. Izvršilni odbor zbornice je soglasno potrdil predlagani operativni načrt aktivnosti, ki so tudi že stekle.

Vse goste je nato sprejel še predsednik uprave kleti Agroind Vipava Boris Jež in razkazal prostore naše največje kleti. Na degustaciji vin pa sta največje navdušenje požela naš avtohtoni zelen in rumeni muškat.

RL
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 190
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
NE POSTANI SUŽENJ SVOJE MOBILNE NAPRAVE
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
KLUB ZA STARŠE OTROK PRVE TRIADE

Bodite prvi pri oddaji mnenja.