Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu sprva precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Dopoldne se bodo na zahodu pričele pojavljati krajevne padavine, deloma nevihte, ki se bodo čez dan krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 9h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice ......


OSTALO

| |
24.02.2015      18:08
A A

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice obiskalo Famo


Na povabilo Trgovskega podjetja Fama je Vipavo 10. februarja obiskalo vodstvo Podjetniško trgovske zbornice pod vodstvom direktorice mag. Vide Kožar.


Deli:

Skupaj z Izvršilnim odborom zbornice so si najprej ogledali Trgovski center Fama, nato pa še nov logistični center Fame v Vrhpolju pri Vipavi. Direktor Aleksander Lemut je predstavil načrte podjetja in poudaril, da z novimi prostori podjetje načrtuje prodor na celoten slovenski trg. V Sloveniji so namreč ostali samo še trije prehrambni trgovci, ki se ukvarjajo tudi z veleprodajo in sicer Mercator, Tuš in lokalno Fama Vipava na področju Primorske. Po Agrokorjevem nakupu Mercatorja pa se v trgovini Slovenije dogajajo velike spremembe in potrebno se je ustrezno odzvati. In prav temu je bila posvečena seja Izvršilnega odbora PTZ pod vodstvom Jožeta Venclja, ki je potekala v Vipavskem hramu. Člani so bili enotni, da se morajo vsi preživeli manjši trgovci tesneje povezati, če hočejo v novih razmerah preživeti na trgu. Fama Vipava si že dalj časa prizadeva, da bi prišlo do tesnejšega sodelovanja. Ponudili so svoje znanje in potenciale, da se ta proces končno začne uresničevati tudi v praksi. Izvršilni odbor zbornice je soglasno potrdil predlagani operativni načrt aktivnosti, ki so tudi že stekle.

Vse goste je nato sprejel še predsednik uprave kleti Agroind Vipava Boris Jež in razkazal prostore naše največje kleti. Na degustaciji vin pa sta največje navdušenje požela naš avtohtoni zelen in rumeni muškat.

RL
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.