Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
15°C | 32°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
15°C
32°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Morje za vse otroke


OBČINSKE, PROSTOVOLJSTVO

| |
24.05.2015      16:41
A A

Morje za vse otroke


Bliža se poletje, poletne počitnice in otroci in odrasli se že veselimo morja in sonca in bolj svobodnega poletnega časa.


Deli:

Na Medobčinskem društvu prijateljev mladine smo se zato ob koncu šolskega leta posvetili pripravi počitniškega programa. Kot vsako leto bomo pripravili delavnice, tečaje in seveda letovanja.

Letos bodo otroci lahko z nami letovali v Nerezinah med 30. junijem in 8. julijem ter med 19. in 27. julijem, in v Piranu od 19. do 27. julija. Na letovanjih bodo skupaj z našimi prostovoljci in animatorji preživeli aktivne dni ob morju, se kopali, igrali, družili z vrstniki, učili in zabavali, zato vse, ki jih zanima tradicionalno letovanje vabimo, da se prijavijo. Še vedno pa traja tudi dobrodelna akcija s katero želimo otrokom iz socialno šibkejšega okolja omogočiti počitnice ob morju, zato ste iz srca vabljeni, da donirate za ta namen. V letošnjem letu je povpraševanje po brezplačnih počitnicah še večje kot lani, kar je seveda posledica propada mnogih podjetij in krize sploh. Na voljo so vam delno izpolnjeni UPN obrazci za nakazilo, ki ste jih morda že prejeli v poštni nabiralnik, med potekom akcije pa bodo na voljo tudi na plačilnih okencih bank in hranilnic.

Skupaj z vami lahko omogočimo ''Morje za vse otroke''!

Maša Čibej

MDPM Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.