Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

pretežno oblačno
Danes bo sončno, dopoldne bo ponekod po nižinah še vztrajala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 °C.
-1°C | 12°C
torek, 21.11.2017
-1°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
3°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
5°C | 12°C
petek, 24.11.2017
5°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Izpoved kolumbijske zobozdravnice dr. Glorie ......


VERSKE

| |
21.07.2013      20:52
A A

Izpoved kolumbijske zobozdravnice dr. Glorie Polo Ortiz


V petek je Prenova v Duhu v božjepotni cerkvi Marije Tolažnice žalostnih v Logu pri Vipavi gostila kolumbijsko zobozdravnico dr. Glorio Polo Ortiz, ki je po svetu znana predvsem zaradi svoje knjige 'Zadela me je strela' in danes čuti, da je njeno poslanstvo pričevati po vsem svetu, kar je doživela v trenutkih, ko se je njeno srce ustavilo.


Deli:

Leta 1995 jo je 36-letno na poti na kliniko 'zadela strela'. Njen 26-letni nečak, prav tako zobozdravnik,  je bil na mestu mrtev, ona pa je bila zelo težko poškodovana, da je nekaj dni ležala v komi in so jo ohranjali pri življenju le medicinski aparati. Zdravniki so popolnoma obupali nad njenim stanjem in so se že odločili, da odklopijo aparate. Le njena sestra, ki je prav tako zdravnica, je vztrajala, naj jih še pustijo delovati. Med komo je Gloria stala na drugi strani resničnosti, v onostranstvu ter se smela spet vrniti, da bi bila pričevalka tistim, ki ne morejo verovati. Srečala je neskončno Božjo ljubezen, pa tudi vse grehe, ki so težili njeno dušo iz časov, ko ji je v življenju bil pomemben denar, lepota, uspešnost, zabava in razuzdano življenje.

Po vrnitvi v življenje in po čudežni ozdravitvi danes gleda na življenje in na vero povsem drugače: »Vera je ljubezen, je mir. Bog noče našega trpljenja, daje nam zapovedi, ki so delo zaljubljenega Boga. Bog hoče živeti v naših dušah. On je naš Oče, ki nas ljubi in noče, da trpiš. Videla je, da za trpljenje ni kriv Bog, kot je sama v preteklosti mislila, ampak sami, ki si svojim ravnanjem to povzročamo.« Pravi, da je bilo grozno, ko je videla svojo knjigo življenja in da je bila na poti pekla. Bog pa je hotel, da se zveliča in jo je zato vrnil v življenje, da danes pričuje o neskončni Božji ljubezni.

Ob poslušanju njenega  triurnega pričevanja so se nam razblinili  vsi dvomi v resničnost izpovedi, ki so se nam morda pojavili ob prebiranju njene knjige.

Niko LIčen
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 191
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.