Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
18°C
1°C
SOB.
10°C
0°C
2121

Zaplešite z nami

V nedeljo, 28.maja 2017, se je na POP TV zaključila zabavna oddaja Zvezde plešejo. Oddaja je bila dobro pripravljena, zanimiva in poučna , saj je pokazala, da je lahko vsak, ki hoče in je dovolj vztrajen, uspešen tudi v plesu. Prepričana sem, da je marsikoga od gledalcev navdušila za ples. Med 12 pari sta zmagala Dejan Vunjak in Tadeja Pavlič.
To nas še posebej veseli, saj je bila Tadeja tudi naša plesalka. Najprej se je včlanila v PK Urška Ljubljana. Vendar ji  tam ni uspelo dobiti plesalca, zato je prestopila v klub – PK URŠKA AJDOVŠČINA - in ostala 3 leta. Najmanj  dvakrat tedensko se je po pouku pripeljala v Ajdovščino, kjer je trenirala pod vodstom trikratnega svetovnega prvaka Miša Cigoja in se iz popolne začetnice razvila v odlično plesalko.
Bravo Tadeja, veselimo se s teboj! Čestitamo tebi in Dejanu za odličen uspeh.

PK Urška Ajdovščina,  predsednica  Dora Cigoj

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!