Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
8°C
-2°C
JUTRI
6°C
-2°C
Deli
15767

Nova igrala v Polževem mlinu

Soseska Polžev mlin je bogatejša za novo igrišče, ki ga je Občina Ajdovščina uredila na nezazidanem zemljišču pod zgornjim krakom Polževe ulice.

Ajdovski malčki in njihovi straši bodo v soseski Polžev mlin lahko našli nov prostor za sprostitev in igro. Tam namreč že stojijo nova otroška igrala, za katera je Občina Ajdovščina prispevala 12.300 evrov. Uredili so tudi pešpot, ki povezuje 'slepi' del Polževe ulice z Lavričevo cesto. Ob poti bodo postavili klopi, pod drevo mizo, igrišče pa dopolnili še z mrežo za igre z žogo (mini odbojka, badminton …).

Soseska je sočasno dobila še nov ekološki otok. Gradbena dela je opravilo ajdovsko podjetje Stopar d.o.o. za 13.600 evrov. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij