Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
28°C
15°C
JUTRI
27°C
14°C

Letovanje v Toplicah Dobrna

Člani Društva upokojencev Ajdovščina smo se na začetku decembra odpeljali v Toplice Dobrna. Pot nas je vodila mimo Trojan, kjer smo imeli kratek postanek za kavo in trojanski krof. Ko smo se okrepčali, se je pot nadaljevala proti Dobrni. V hotelu Vita so nas zelo lepo sprejeli, po namestitvi so nas seznanili z njihovim programom turističnih točk po Dobrni. Vsak dan smo si lahko nekaj ogledali, zvečer smo imeli druženja. Nismo pozabili na Martina, imeli smo martinovanje z živo glasbo, igral nam je naš član Lovro. Lepo je bilo, teden je hitro minil. V nedeljo smo se poslovili in v večernih urah smo srečno prispeli v Ajdovščino.

Društvo upokojencev Ajdovščina

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi