Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
27°C
10°C
TOR.
26°C
12°C
Deli
6826

Nova slikanica iz Lične hiše

Pri založbi Sodobnost International v zbirki Spominčice je te dni izšla slikanica z naslovom Krokodilščine - avtorjev Polone Kunaver Ličen in Davida Lična

Slikanica je namenjena  najmlajšim bralcem, pa tudi staršem in starim staršem, da skupaj z otrokom berejo, ustvarjajajo ter negujejo otroško dušo v sebi. Avtorica besedila je Polona Kunaver Ličen, pravljico pa je ilustriral David Ličen. Po besedah avtorice je slikanica dovolj odprta in zračna, da pušča malčkom prostor, da še sami dodajo kakšnega krokodilčka. Tudi vsebinsko zgodba ni vnaprej  dokončno določena, kar omogoča bralcu, da jo sam zaključi. Vsekakor je slikanica lahko otrokom primerno in lepo praznično darilo. Krokodilščine so vam na voljo v Lični hiši. Projekt je podprla Občina Ajdovščina, za kar se avtorja še posebej zahvaljujeta.

Niko Ličen

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi