Logo MojaObčina.si
DANES
33°C
20°C
JUTRI
33°C
19°C
Oceni objavo

Fotografiranje in snemanje videa s pametnim telefonom

Brezplačen 40-urni program bo vključeval osnove fotografije s pametnim telefonom, uporabo naprednih funkcij kamere, obdelavo fotografij na pametnem telefonu ter osnove videografije, nastavitve kamere in ustvarjalno montažo.

Kdaj? Pričetek v sredo, 17. januarja 2024, ob 8.30. 

Program bo potekal ob sredah od 8.30 do 11.30  

Kje? Ljudska univerza Ajdovščina (Stritarjeva ulica 1a, Ajdovščina) 

Prijave na naslednji povezavi.

Več informacij na maja.lemut@lu-ajdovscina.si ali na 05 3664 750.

Tečaj bo potekal v okviru projekta IPO - Izobraževalni programi za odrasle v Goriški regiji. Poleg fotografiranja in snemanja videa s pametnim telefonom razpisujemo tudi tečaje digitalne fotografije in tečaj angleščine na osnovni ravni.

Oglejte si tudi