Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno, po nižinah v notranjosti Slovenije bo spet nastajala megla.
-13°C | -1°C
torek, 24.01.2017
-6°C | -1°C
sreda, 25.01.2017
-11°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-10°C | 1°C
petek, 27.01.2017
-12°C | -1°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
-1°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

LANCMAN DEMO – Dnevi odprtih vrat podjetja ......


GOSPODARSTVO

| |
14.08.2012      9:53
A A

LANCMAN DEMO – Dnevi odprtih vrat podjetja GOMARK, d. o. o.Deli:

V podjetju GOMARK, d. o. o. z Vranskega so se odločili, da predstavijo kupcem iz Slovenije in tujine proizvodni program z vsemi novostmi, s poudarkom na praktični uporabi. Tako je v dneh od 5. do 7. julija potekala predstavitev na njihovi novi lokaciji v industrijski coni Čeplje, kjer nameravajo v bližnji prihodnosti zgraditi nov center podjetja. Na prizorišču se je zvrstilo veliko tujih in domačih poslovnih partnerjev, katerim so prikazovali cepljenje drv na različnih izvedbah cepilnih strojev, žaganje na krožni žagi in pakiranje drv na povezovalnikih. Največje zanimanje, posebno pri tujih zastopnikih, je bilo za prevozni cepilnik drv LANCMAN XTRM 32 z vitlo z daljinskim upravljanjem in prevozni cepilnik z lastnim motornim pogonom na podvozju avtomobilske prikolice. Drva so cepili na različnih cepilnikih in jih sproti zlagali v povezovalnik drv, ki je nekakšna izvedba “balirke”. V povezovalnik drv se zloži 1 m3 drv, ki jih na koncu povežemo s PVC-trakovi. Predstavili so tudi stiskalnice za grozdje in sadje na vodo v različnih izvedbah. Stiskalnice že leta izvažajo po vsem svetu. Poudarjajo, da njihove kvalitetne izdelke najbolj cenijo v tujini, posebno v zahodni Evropi, kamor tudi največ izvozijo.

V podjetju Gomark so s prvimi dnevi odprtih vrat zadovoljni. Verjamejo, da se bodo kupcem na takšen način še predstavljali, seveda z novimi proizvodi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.