Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

LANCMAN DEMO – Dnevi odprtih vrat podjetja ......


GOSPODARSTVO

| |
14.08.2012      9:53
A A

LANCMAN DEMO – Dnevi odprtih vrat podjetja GOMARK, d. o. o.Deli:

V podjetju GOMARK, d. o. o. z Vranskega so se odločili, da predstavijo kupcem iz Slovenije in tujine proizvodni program z vsemi novostmi, s poudarkom na praktični uporabi. Tako je v dneh od 5. do 7. julija potekala predstavitev na njihovi novi lokaciji v industrijski coni Čeplje, kjer nameravajo v bližnji prihodnosti zgraditi nov center podjetja. Na prizorišču se je zvrstilo veliko tujih in domačih poslovnih partnerjev, katerim so prikazovali cepljenje drv na različnih izvedbah cepilnih strojev, žaganje na krožni žagi in pakiranje drv na povezovalnikih. Največje zanimanje, posebno pri tujih zastopnikih, je bilo za prevozni cepilnik drv LANCMAN XTRM 32 z vitlo z daljinskim upravljanjem in prevozni cepilnik z lastnim motornim pogonom na podvozju avtomobilske prikolice. Drva so cepili na različnih cepilnikih in jih sproti zlagali v povezovalnik drv, ki je nekakšna izvedba “balirke”. V povezovalnik drv se zloži 1 m3 drv, ki jih na koncu povežemo s PVC-trakovi. Predstavili so tudi stiskalnice za grozdje in sadje na vodo v različnih izvedbah. Stiskalnice že leta izvažajo po vsem svetu. Poudarjajo, da njihove kvalitetne izdelke najbolj cenijo v tujini, posebno v zahodni Evropi, kamor tudi največ izvozijo.

V podjetju Gomark so s prvimi dnevi odprtih vrat zadovoljni. Verjamejo, da se bodo kupcem na takšen način še predstavljali, seveda z novimi proizvodi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 137
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.