Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.02.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, le na vzhodu bo še nekaj sonca. Na zahodu bo občasno rahlo deževalo, nad okoli 1500 metri pa snežilo. Pihal bo zmeren do močan jugozahodni veter, ob morju jugo. Zvečer se bodo padavine krepile in širile proti vzhodu. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 15, na območju Julijskih Alp okoli 7 stopinj C.
0°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 12°C
četrtek, 02.03.2017
-2°C | 14°C
petek, 03.03.2017
2°C | 12°C
sobota, 04.03.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Torek, 28.2.2017 ob 9h
Danes bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod še presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
0°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Projekt Mladim se dogaja


OBVESTILA

| |
17.01.2016      8:58
A A

Projekt Mladim se dogaja


Mlade zanimajo informacije, ki širijo njihov pogled v poslovni svet in tako dobivajo priložnosti, da se spopadejo z realnimi izzivi. V projektu Mladim se dogaja bodo sodelovali z vodstvom podjetij, ki so razpisala pozive.


Brezplačna podjetniška delavnica med 22. in 30. januarjem 2016
Brezplačna podjetniška delavnica med 22. in 30. januarjem 2016
Deli:

V projektu Mladim se dogaja, ki je pod okriljem agencije SPIRIT, dobivajo priložnost brezposelni, dijaki, študentje, samozaposleni ali zaposleni, stari med 15 in 30 let. Zanje so pripravili brezplačno podjetniško delavnico, izobraževanje bo potekalo od 22. do 30. januarja 2016, v prostorih Fakultete za komercialne in poslovne vede na Lavi 7 v Celju.

 Vse informacije za udeležence najdete na spletni strani:

http://www.podjetniski-portal.si/o-podjetnistvu/izzivi-mladim.

Poglejte izzive, ki smo jih za vas pripravili skupaj s slovenskimi podjetji in organizacijami. S sodelovanjem na delavnici se boste spoznali z vitkim inoviranjem, ki ga pri reševanju izzivov uporabljajo tudi start upi in inovativna podjetja. Prav tako se boste lahko osebno predstavili odločevalcem v sodelujočih podjetjih. Odločitev je vaša. S klikom izberite IZZIV, ki ga boste v timu, ob mentorski podpori, reševali in ob zaključku vaše rešitve predstavili podjetju. Na spletni povezavi http://www.podjetniski-portal.si/o-podjetnistvu/izzivi-mladim/delavnica-v-celju-22-do-30-1-2016 so objavljeni izzivi, sodelujoča podjetja in prijavnica na delavnico.

Več o programu delavnic najdete na spletni povezavi: http://www.podjetniski-portal.si/o-podjetnistvu/izzivi-mladim/program-delavnice-za-mlade.
Kontakt: izzivimladim@spiritslovenia.si
 

Delavnico organizira SPIRIT Slovenija, javna agencija v sodelovanju z lokalnima partnerjema Območno obrtno-podjetniško zbornico Celje in Fakulteto za komercialne in poslovne vede. Finančna sredstva za izvedbo aktivnosti so zagotovljena s strani Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Poglejte priloženo datoteko. »There‘s a way, to do it better. Find it!« (T. Edison)

 

Mag. Tatjana Štinek, samostojna svetovalka Območne obrtno-podjetniške zbornice Celje

Povzela: Lea Sreš
Priloge:
Neznan tip datoteke
mladim_se_dogaja_plakat_a3-celje1.png
54866_mladim_se_dogaja_plakat_a3-celje1.png (1,29 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.