Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.02.2017

oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in povečini suho.
2°C | 13°C
petek, 24.02.2017
9°C | 10°C
sobota, 25.02.2017
-2°C | 10°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 7°C
ponedeljek, 27.02.2017
-4°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 22.2.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Prireditev OSTANIMO PRIJATELJI doživela ......


KULTURA

| |
08.03.2013      12:13
A A

Prireditev OSTANIMO PRIJATELJI doživela izvrsten uspeh


Prosvetno društvo A. Bezenšek Frankolovo je na prvo marčevsko nedeljo organiziralo 22. zabavno glasbeno prireditev »Ostanimo prijatelji«. Ljubitelji narodno zabavne glasbe, med njimi čedalje več mladih navdušencev, so dvorano OŠ Frankolovo napolnili do zadnjega kotička, to pa je bil zagotovo največji užitek za vse nastopajoče in nič manjši za organizatorja prireditve.


Stand-up komedijant in imitator Tin Vodopivec
Stand-up komedijant in imitator Tin Vodopivec
Deli:

Na odru so se zvrstili ansambli: Mikola, Petka, Mladi gamsi, Vera in originali, Vitezi Celjski, Nemir, Iskrice, Akordi, v vlogi gosta prireditve pa se je izvrstno odrezal Ansambel Toneta Rusa. Za smeh je poskrbel eden trenutno najbolj popularnih imen slovenske stand-up komedije in imitator Tin Vodopivec. Da so nastopajoči izpolnili pričakovanja obiskovalcev, ni dvoma. Eni z drugimi so se enostavno začutili in dogodku prilivali dodatno energijo za dodatne viže. Akordi so kot zadnji nastopajoči s svojo karizmo (kot že lani) publiko tako prevzeli, da se je zdelo kot skupni nastop; fantom je pritegnila vsa dvorana, se ob njihovih taktih stoje pozibavala, vriskala (ja, to je res nalezljivo) in »zahtevala« ter tudi dobila več bisov. »Razturali so!« je izjavil moderator koncerta Tone Vrabl in v svoji izjavi ni ostal osamljen.

 

Vodja odbora za organizacijo prireditve Tone Gregorc meni: »Pri izbiri ansamblov smo imeli tokrat srečno roko. Program sestavljamo tako, da vsakič povabimo nekatere dobro uveljavljene ansamble, priložnost pa damo tudi skupinam s krajšo glasbeno kariero. Običajno pridamo še kakšno novost, letos je bi to stand-up komedijant. Aktivnosti za vsako prireditev se začenjajo že slabo leto prej, praviloma eno šele zaključimo, že snujemo naslednjo, saj imajo dobri glasbeniki terminske plane zasedene daleč vnaprej. Zagotovo je uspeh prireditve tudi odraz angažiranosti vseh pevcev našega društva in takšnega sodelovanja članstva smo zelo veseli.«

 

Ob tem ne gre prezreti naklonjenosti številnih pomočnikov in donatorjev, ki kljub neprijazni gospodarski situaciji po svojih zmožnostih še vedno namenijo finančno, stvarno ali drugo pomoč za izvedbo prireditve, saj je organizator z lastnimi sredstvi nikakor ne bi zmogel.

 

                                                                                                      Sonja Jakop    

                                                                                                      Foto: Adolf Jakop
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 23 24 25 26 27 28 1 2 3 4
23.02.2017
Danes ni dogodkov.
24.02.2017 | Ostalo
Festival "In spiritu canticum"
25.02.2017 | Ostalo
Pustni karneval
25.02.2017 | Družabni dogodki
PUSTNO RAJANJE ZA OTROKE
25.02.2017 | Ostalo
Festival "In spiritu canticum"
24.02.2017 | Ostalo
Festival "In spiritu canticum"
25.02.2017 | Ostalo
Pustni karneval
25.02.2017 | Družabni dogodki
PUSTNO RAJANJE ZA OTROKE
25.02.2017 | Ostalo
Festival "In spiritu canticum"
27.02.2017 | Ostalo
PRAVLJICA-TRI MUCE IN DRUGE GLASBENE PRAVLJICE-MAŠKARE

Bodite prvi pri oddaji mnenja.