Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.

Prvi poraz rokometašev Slovenj Gradca 2011

| |
07.12.2013      16:51
1

Dvoboj nekdanjih prvoligašev si je v Športni dvorani Slovenj Gradec ogledalo 800 gledalcev. To je bila tudi zadnja domača tekma v tem letu.

Rokometaši Loke so prekinili niz 9 zaporednih zmag Ježkov.
Škofjeločani so začeli odlično, povedli z 0 : 3,a se Slovenjgradčani niso predali, izenačili so na 4, na sredini prvega polčasa pa tudi povedli in vodstvo zadržali do polčasa (18 : 14).
Loka je v drugem polčasu v pičlih 3 minutah izenačila na 18.
Spet se je začelo vse od začetka.
Gostje so povedli za 4 zadetke, (24 : 28) a se domači niso predali, iz minute v minuto so lovili zaostanek, priložnost za točko se jim je ponudila, a se je po strelu domačega kapetana Kresnika izkazal gostujoči vratar Anže Vrbinc, s 15 obrambami prvo ime srečanja.

Slovenj Gradec je zabeležil prvi prvenstveni poraz.
Naslednji vikend varovanci Sebastjana Soviča odhajajo v Grosuplje, s to tekmo pa bo tudi konec jesenskega dela v 1. B DRL.

Strelci:
Slovenj Gradec: V.Levc 7, Kresnik 5, Podstenšek 4, Šavc 3, Voršič 2, Kobold 2, Ovniček 2 (1), Poklič 1, Plešej 1, Šol 1, Kašnik (9 obramb), Ošlovnik (4 obrambe), Trener: Sebastjan Sovič
Loka: Korošec 8 (5), Čebron 6, Rebič 4, Cingesar 3, Dolenec 3, Draksler 2, Bradeško 2, Završnik 1, Rant 1, Vrbinc (15 obramb), trener: Robert Bradeško