22 golov razlike

Rokometaši Slovenj Gradca 2011 so zabeležili novo visoko zmago, rokometaše Mokerca Ig so premagali s kar 22 goli razlike (42 : 18).

Ekipa je nastopala brez poškodovanega Šavca, Kobolta in Kašnika.
Gostje so povedli, domači so odgovorili z izidom 4 : 0.
V 10. minuti so vodili s 5 goli razlike (8 : 3), v vratih je blestel Domen Ošlovnik, ki je v 20 minutah ubranil 10 strelov, polčas se je končal z 20 : 11.
Tudi v drugem polčasu domači niso popuščali, granitna obramba domačih je onemogočala napade gostov.
Deset minut pred koncem je semafor kazal +20, 33 : 13.
Vodilno moštvo lige se je poigralo z 11. uvrščeno ekipo in zabeležilo visoko zmago, pri domačih sta se izkazala Voršič, ki je zadel 10 krat, ter Poklič z 9 zadetki.

Strelci:
Slovenj Gradec: Voršič 10, Poklič 9, V. Levc 6, Šol 4, Podstenšek 4, Zbičajnik 3, Doberšek 3, Plešej 2, Krevs 1, Ošlovnik 10 obramb, Pogorelčnik 6 obramb, Humek 5 obramb, trener: Sebastjan Sovič
Mokerc Ig: Rupert 6, Bolha 5, Strnad 3 (1), Kus 2, Grabrijan 1, Gabrijelčič 1, Horvat 4 obrambe, Perme 4 obrambe, trener: Vasily Dobonosov