KMN Sevnica U18: Dobovec porazil Sevnico

Ob 15:30 uri sta si v soboto 16. novembra v športni dvorani Sevnica nasproti stali ekipi Sevnice in Dobovca. Po vzpodbudnem začetku domače ekipe so v nadaljevanju srečanja naredili preveč napak in gostom dovolili, da so iz Sevnice odpeljali prvi komplet točk. KMN SEVNICA : KMN DOBOVEC 1:4 (0:2)

Tekmo so začeli Mlakar, Ržen, Vidergar, Ulčnik ter Pečnik v golu. Z visoko obrambo in agresivnim pokrivanjem so poskušali goste prisiliti v napake kar jim je v uvodnih minutah tudi uspevalo. Disciplinirana obramba gostov je onemogočila strele Sevničanov proti njihovim vratom. Ko so se igralci Dobovca ostresli uvodnega pritiska, so izpeljali nekaj nevarnih akcij s katerimi so zapretili domačemu vratarju. Domači vratar Pečnik se je ponovno izkazal z lepimi obrambami, vseeno pa je moral do polčasa dvakrat po žogo v svojo mrežo.

Dobovec je v drugem polčasu zadel še dvakrat. Častni zadetek za domače pa je v 39. minuti prispeval kapetna Mlakar.

Varovanci trenerja Blatnika trenutno zasedajo 3. mesto na lestvici, zbrali so 4 točke.