0°C
17°C
2°C

Prvenstvo Slovenije v krosu

Na Prvenstvu Slovenije v krosu, ki je to soboto, 18. marca 2017 potekalo v Velenju, so trenerji z mlado ekipo Koroškega atletskega kluba, ki je štela 10 tekmovalcev in tekmovalk, uspešno nastopili na otvoritvenem delu nove sezone. Najuspešnejši nastop sta v kategoriji deklic U14 prikazali Neža Brezovnik, ki je končala na odličnem četrtem mestu in Lana Sekaučnik, ki je bila sedma. Njun dosežek jima je v skupnem seštevku ekip zadostovalo za drugo mesto. Poleg Neže in Lane so na krosu nastopili še Nejc Štern, Maja Mager, Neli Kogelnik, Nina Čevnik, Tia Pangerc, Vesna Kotnik in Ana Mlinar.

V ekipnem delu tekmovanja so je ravenski atletski klub v kategoriji žensk, med 15 klubi osvojil visoko 6. mesto.