Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 01.05.2017

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno, vzhodni veter se bo polegel.
6°C | 21°C
torek, 02.05.2017
11°C | 17°C
sreda, 03.05.2017
6°C | 20°C
četrtek, 04.05.2017
9°C | 19°C
petek, 05.05.2017
10°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Opomnik: Vabilo na razstavico Hiše dobre ......


NOVICE

| |
31.03.2016      23:43
A A

Opomnik: Vabilo na razstavico Hiše dobre volje Miren


Kdor si še ni, naj si v avli pritličja in prvega nadstropja Občine Miren - Kostanjevica ogleda prisrčno razstavo izdelkov izpod pridnih rok Hiše dobre volje v sodelovanju z Vrtcem Miren. To je krstna razstava Hiše dobre volje in zagotovo ji sledijo še mnoge druge. Vabljeni!


Mojca, Anica in Tina vesele za vse razstavljene izdelke.
Mojca, Anica in Tina vesele za vse razstavljene izdelke.
Deli:

V prvi vitrini si lahko ogledate velikonočne kvačkarije naše drage Anice Uršič, ki s kvačko ustvarja s takšno lahkoto kot diha. Njeni izdelki govorijo sami po sebi in so resnično vredni vsega občudovanja.  

 

V drugi vitrini lahko občudujemo izdelke iz gline, ki smo jih delali prav vsi dobrovoljci in dobrovoljke naše Hiše, in sicer pod mentorstvom in sponzorstvom Jožice Marušič. Toliko kot nas je, toliko različnih izdelkov imamo. Ker vsak je pomemben in vsak je lep! Tako izdelek kot tudi človek.

 

V prvem nadstropju pa se ponosno bahajo košarice, ki smo jih delali skupaj z nadobudnimi otroci iz vrtca Miren. Sodelovanje z njimi je tako vzajemno izpopolnjujoče, da vedno znova dokažemo, da tako kot se lahko mali učijo od velikih, se lahko tudi veliki učimo od malih. In kar je najpomembneje - vzajemno se imamo radi in uživamo v sodelovanju ter tkanju pomembne medgeneracijske vezi.

 

Vabljeni na ogled razstave in vedno dobrodošli v naši Hiši dobre volje! 

 

Tina Krog
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Miren-Kostanjevica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9
30.04.2017
Danes ni dogodkov.
01.05.2017 | Šport
14. turnir narodov U15, finale skupine C OB
01.05.2017 | Družabni dogodki
Budnica Pihalnega orkestra Komen
01.05.2017 | Družabni dogodki
OPAJSKI VEČER POD ZVEZDAMI
07.05.201 | Šport
Vsi na kolo za zdravo telo.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.