Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
6°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tudi v občini Log - Dragomer si želijo ......


NOVICE

| |
22.09.2015      15:18
A A

Tudi v občini Log - Dragomer si želijo tržnice


Tamkajšna Občinska uprava se pripravlja na nov projekt.


Fotografija je simbolična.
Fotografija je simbolična.
Deli:

Kot smo izvedeli, že intenzivno tečejo priprave za ureditev občinske tržnice, ki bi, če se bi vse izšlo, lahko zaživela že jeseni, sicer pa spomladi. Direktor občinske uprave Igor Rojec nam je pojasnil, da trenutno potekajo pogovori s potencialnimi ponudniki, ki naj bi tržnično blago kupcem ponujali vsak teden ter iskanje ustrezne lokacije.  Datum odprtja tržnice trenutno še ni znan, prav tako se še ne ve, na kateri dan bo tržnica delovala. Bo pa zagon tržnice zagotovo odvisen tako od zadostnega števila in vrste produktov kot primernosti termina. Več vam bomo povedali v prihodnji številki Našega časopisa oziroma na spletnih straneh Občine Log - Dragomer in na mojaobcina.si.

 

V. L. 

Foto: V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!