Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.02.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno z zmerno oblačnostjo in zjutraj ponekod po nižinah megleno. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do -6, ob morju malo nad 0 stopinj C.
-1°C | 13°C
torek, 21.02.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.02.2017
1°C | 11°C
četrtek, 23.02.2017
6°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 19.2.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Več vlog za vpis otrok v vrtec


NOVICE

| |
17.03.2015      20:27
A A

Več vlog za vpis otrok v vrtec


Vrtec Log - Dragomer je do sredine marca prejel 73 vlog za vpis v vrtec, kar je skoraj pol več kot v zadnjih dveh letih. Čeprav je rok za oddajo vlog potekel že 28. februarja, te v vrtcu še kar prejemajo. Komisija za sprejem otrok bo vloge obravnavala v prvi polovici aprila in glede na veliko število teh bo imela precej težje delo kot lani, ko so v vrtec sprejeli praktično vse otroke.


Deli:

»Do 16. marca smo v vrtcu prejeli 73 vlog za vpis, od tega jih je sedem prispelo prepozno. Za prvo starostno obdobje (1–3 let) smo prejeli 62 vlog, 29 jih je iz Občine Log - Dragomer; od tega 1. 9. 2015 enajst otrok ne izpolnjuje pogoja starosti 11 mesecev za sprejem v vrtec,« je povedala pomočnica ravnateljice Jožica Zorc. Bistveno manj zanimanja je bilo za vpis starejših otrok; prejeli so 11 vlog, od tega 9 iz domače občine.

V vrtcu o točnem številu sprejetih vlog še ne morejo govoriti, predvidevajo pa, da bi se v vrtec lahko vključilo 160 otrok. Trenutno je zasedenih 119 mest, vključno z desetimi otroki iz zasebnega vrtca Zvezdica, ki jih prednostno sprejmejo v vrtec, ko izpolnijo starostni pogoj za sprejem v drugo starostno obdobje, tako da bi lahko v vrtec sprejeli 41 otrok.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!