Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
9°C | 18°C
petek, 28.04.2017
9°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
9°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

1. memorial Franca Kocipra


ŠPORT

| |
16.06.2015      10:21
A A

1. memorial Franca Kocipra


Lepega sobotnega dne smo se srečali prijatelji Francija in spomin nanj počastili s prvim memorialom v Dragomerju. Zbralo se je 16 ekip, ki so se pomerile med seboj.


Deli:

V finalu je ekipa Kamnoseštvo Kociper premagala ekipo Vojni veterani Dragomer-Lukovica, na kar bi bil Franci zelo ponosen; pokal bo do naslednjega leta hranila njegova žena Ančka. Tretje mesto je osvojila ekipa Sever, četrto mesto pa ekipa z Drenovega Griča. V lepem športnem vzdušju se je memorial zaključil ob 19. uri. Posebej bi se radi zahvalili pevcem Milki, Lili in Jožetu za lepo otvoritveno pesem. Turnir bo potekal vsako leto ob občinskem prazniku Občine Log-Dragomer v mesecu maju.  

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!