Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Začetni tečaj družabnega plesa


DRUŠTVA

| |
17.03.2016      8:46
A A

Začetni tečaj družabnega plesaDeli:
Družabni ples je skupno ime za standardne in latinsko-ameriške plese in plesni tečaj družabnega plesa je primeren za vse, ki si želijo naučiti ali utrditi osnovne plesne ritme, korake in koreografije. Ples ponuja možnost druženja, vzpostavljanja novih prijateljstev, obujanja čustev ali pa le zabave.

Ure družabnega plesa so novost Plesno športnega društva NLP in po odličnem odzivu na prve tovrstne tečaje, razpisujemo nov termin začetnega tečaja. Naučili se bomo osnovnih korakov in figur najbolj osnovnih plesov, kot so počasni in hitri valček, fokstrot, cha-cha-cha, kasneje pa bomo nadaljevali tudi z zahtevnejšimi ritmi (salsa, tango, rumba, samba, ...).

Vaje bodo potekale vsak petek, od 18:30 do 19:45 v plesni dvorani Športne dvorane Litija. Prva vaja bo v petek, 18. marca 2016. Prijave sprejemamo na e-mail naslovu psd.nlp@gmail.com, na nas pa se lahko obrnete tudi v primeru dodatnih vprašanj. Vpis bo mogoč tudi na prvi vaji. Tečaj bomo izvedli ob zadostnem številu prijav.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.