Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, deloma plohe in nevihte, ki so že zajele severozahodne kraje, se bodo razširile na vso Slovenijo ter od severa ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju še do 33 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 6h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Začetni tečaj družabnega plesa


DRUŠTVA

| |
17.03.2016      8:46
A A

Začetni tečaj družabnega plesaDeli:
Družabni ples je skupno ime za standardne in latinsko-ameriške plese in plesni tečaj družabnega plesa je primeren za vse, ki si želijo naučiti ali utrditi osnovne plesne ritme, korake in koreografije. Ples ponuja možnost druženja, vzpostavljanja novih prijateljstev, obujanja čustev ali pa le zabave.

Ure družabnega plesa so novost Plesno športnega društva NLP in po odličnem odzivu na prve tovrstne tečaje, razpisujemo nov termin začetnega tečaja. Naučili se bomo osnovnih korakov in figur najbolj osnovnih plesov, kot so počasni in hitri valček, fokstrot, cha-cha-cha, kasneje pa bomo nadaljevali tudi z zahtevnejšimi ritmi (salsa, tango, rumba, samba, ...).

Vaje bodo potekale vsak petek, od 18:30 do 19:45 v plesni dvorani Športne dvorane Litija. Prva vaja bo v petek, 18. marca 2016. Prijave sprejemamo na e-mail naslovu psd.nlp@gmail.com, na nas pa se lahko obrnete tudi v primeru dodatnih vprašanj. Vpis bo mogoč tudi na prvi vaji. Tečaj bomo izvedli ob zadostnem številu prijav.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4

Bodite prvi pri oddaji mnenja.