Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tekmovanje v pikadu


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
21.03.2014      12:37
A A

Tekmovanje v pikadu


Društvo invalidov Mislinja je organiziralo 2. Jernejev turnir v pikadu za ženske in moške ekipe. Tekmovanje je potekalo v soboto, dne 15. marca 2014.


slika je simbolična
slika je simbolična
Deli:

Turnirja se je udeležila tudi naša ekipa, vendar se kljub treningu niso uspele uvrstiti med prva 3 mesta.

Pikado se je igralo po sistemu HIGH SCORE, in sicer dva kroga. V ekipi so bile 4 ženske in seštevek vseh štirih tekmovalk se je štel za končni rezultat. Upoštevali pa so se tudi rezultati posameznic. Tekmovanja so se udeležile Ana Božjak, Ivanka Lovše, Alojzija Pirc, Špela Šikovec in rezerva Zdenka Jene.

Prve tri najboljše ekipe so prejele pokal, prvi trije najboljši tekmovalci pa so dobili medalje. Ob koncu tekmovanja so nas pogostili tudi s kosilom. Tekmovanje in srečanje sedemnajstih  ekip je potekalo v prijetnem druženjem in razpoloženju.

 

En lep športni pozdrav,

Špela Šikovec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MEDOČINSKO DRUŠTVO INVALIDOV OBČIN LITIJA IN ŠMARTNO PRI LITIJI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.