Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
21°C
15°C
Oceni objavo

ČISTILNA AKCIJA 2024: Očistimo občino Litija, očistimo reko Savo!

V sodelovanju z mestno in krajevnimi skupnosti, gasilskimi društvi in gasilsko zvezo Litija, Gorsko reševalno zvezo, Rafting klubom Vidra,  JP KSP Litija ter mnogimi društvi, javnimi zavodi in  posamezniki bomo izvedli obsežno čistilno akcijo v Občini Litija, s poudarkom na čiščenju brežin reke Save.

Na območju krajevnih skupnosti, ki tangirajo na reko Savo, bomo čistilno akcijo izvajali v soboto, 23. 3. 2024, s pričetkom ob 8.00 uri. V vsaki posamezni KS in MS bodo določena zbirna mesta, kjer se posamezniki organizirano udeležite čistilne akcije. Za več informacij kontaktirajte svojo krajevno ali mestno skupnost.

Stopimo skupaj in poskrbimo za okolje, v katerem živimo! Vsa društva,  javne zavode ter občanke in občane zato prijazno vabimo, da se pridružijo čistilni akciji v svojem kraju.

Oglejte si tudi