Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
10°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Državno prvenstvo invalidov v šahu


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
18.12.2014      10:09
A A

Državno prvenstvo invalidov v šahu


V soboto, 22. novembra 2014, je v Litiji potekalo ekipno državno prvenstvo invalidov v hitropoteznem šahu. Prvenstvo je razpisala in organizirala Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite, izvajalec pa je bilo Medobčinsko društvo invalidov Litija – Šmartno pri Litiji. Pozdravni govor je imela podžupanja Litije ga. Lijana Lovše.


Deli:

Zmagala je ekipa Maribora, drugo mesto pa je zasedla ekipa Črnomlja – obe enako kot prejšnje leto. Žal se letos ekipi Litije na območnem tekmovanju oktobra v Črnomlju ni uspelo uvrstiti v finale državnega prvenstva za razliko od lani, ko smo v Slovenj Gradcu osvojili tretje mesto v Sloveniji.

 

Tekmovanje je pod strokovnim vodstvom republiškega šahovskega sodnika g. Juriča potekalo tekoče in v zadovoljstvo petdeset šahistk in šahistov (deset moških in dveh ženskih ekip). Zveza za šport invalidov Slovenije – Paraolimpijski komite je naše društvo pohvalila za uspešno oz. odlično izvedeno organizacijo tega tekmovanja. Gostilna Kovač je lepo pripravila veliko dvorano, ki se je ponovno pokazala kot zelo primerna za tovrstne prireditve.                                                  

 

 

Vodja šahovske sekcije: Franci Prettner

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MEDOČINSKO DRUŠTVO INVALIDOV OBČIN LITIJA IN ŠMARTNO PRI LITIJI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.
30.04.2017 | Šport
TURNIR 4-IH DEŽEL
29.04.201 | Ostalo
SVETOVALNI DAN V CENTRU ZA ZUNANJO UREDITEV
30.04.2017 | Šport
TURNIR 4-IH DEŽEL

Bodite prvi pri oddaji mnenja.