Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Po nekaterih kotlinah bo nastala megla. Burja na Primorskem bo slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -14 do -9, ob morju ter ponekod v Vipavski dolini okoli -2 stopinji C.
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-7°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 2°C
torek, 24.01.2017
-6°C | -1°C
sreda, 25.01.2017
-6°C | 2°C
Opozorila
Petek, 20.1.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
0°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

39. Sankukai letna karate šola - Umag 2016


ŠPORT, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
22.07.2016      8:44
A A

39. Sankukai letna karate šola - Umag 2016Deli:

Karateisti smo še vedno pod močnim vtisom prijetnega športnega oddiha v Umagu – Sankukai letna karate šola nas je tudi letos navdušila!

Že zjutraj so naselje Katoro preplavile bele kimone, ki so pritegnile marsikateri radovedni pogled. Trenirali smo zunaj, ob plaži, pa tudi v bazenu, kar je bilo še posebej všeč našim otrokom. Poskrbljeno je bilo tudi za njihove starše, ki so medtem obiskali jutranjo Sankukai rekreacijo. Še posebej pa se nam je zagotovo vtisnil v spomin zadnji jutranji trening, ko smo se kar s kimonami podali v morje! Po krepčilnem zajtrku smo se naselili na obali, kjer smo plavali, kartali, iskali senco, igrali odbojko, trenirali zahtevnejše tehnike in še in še. Pozno popoldne smo se stari in mladi zopet zbrali na treningu ter pridno vadili karate tehnike. Oh, kako nam je po tem teknila obilna večerja! Naši večeri so minili ob prijetnem druženju na sprehodu ob obali, ob različnih igrah pa tudi ob zvokih kitare in petju!

Obiskovanje treningov so nekateri pogumno zaokrožili s polaganjem pasov, med njimi tudi člani KK Komenda. Prav posebno doživetje pa je zagotovo sledilo zvečer, ko smo se vsi zbrali na prireditvi Kimono bal. Zaploskali smo vsem, ki so si pridobili nov pas, ter osupnili nad glasbenimi, plesnimi, še zlasti pa nad karatejskimi točkami. Ob dramatični glasbi in izvrstnem prikazu karateja najmlajših, malce starejših in najstarejših članov ter članic nam je kar zastajal dih! Ni čudno, da so vsi nastopajoči poželi zaslužen glasen aplavz.

Dva tedna sta nam prehitro minila in komaj čakamo, da se naslednje leto zopet vrnemo!

Vas pa vabimo, da si utrinke dogajanja na 39. Sankukai letni karate šoli ogledate na: https://www.dropbox.com/sh/wo5lpfa7x931wmo/5I0o8ekm7_ 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB KOMENDA
KARATE KLUB KOMENDA
Moste 40
Tel:031231440

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo