Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
13°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 18°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 20°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Pobiranje nadomestila na urejenem dostopnem ......


PROMET, OBVESTILA

| |
30.03.2017      7:00
A A

Pobiranje nadomestila na urejenem dostopnem mestu ZaročiščeNa urejenem dostopnem mestu Zaročišče bo od 1. aprila do 31. oktobra treba plačati nadomestilo za parkiranje. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Na urejenem dostopnem mestu Zaročišče bo od 1. aprila do 31. oktobra treba plačati nadomestilo za parkiranje. Foto: Nata...
Deli:

Z Odlokom o spremembah in dopolnitvah Odloka o prometnem in obrežnem režimu na območju občine Kobarid je poenoten način in višina plačevanja nadomestila za uporabo urejenih dostopnih mest, kamor spada tudi urejeno dostopno mesto Zaročišče. Višina urnega nadomestila znaša en evro, cena dnevnega nadomestila pa osem evrov. Nadomestilo se bo skladno z Odlokom o prometnem in obrežnem režimu na območju Občine Kobarid začelo pobirati 1. aprila. Plačuje se ga do 31. oktobra vsak dan od 9. do 19. ure. Poravnati ga je mogoče na parkomatu, ki je nameščen na urejenem dostopnem mestu Zaročišče. Ta sprejema zgolj kovance in denarja ne vrača.

 

Dostopno mesto Zaročišče je namenjeno osebnim vozilom, motornim kolesom in bivalnim vozilom. Avtobus se lahko brezplačno ustavi največ 15 minut. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.