Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
1°C | 6°C
četrtek, 19.01.2017
1°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-3°C | 5°C
sobota, 21.01.2017
-5°C | 9°C
nedelja, 22.01.2017
-2°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
1°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Hop ON Hop OFF KOBARID


TURIZEM, OBVESTILA

| |
08.09.2016      14:30
A A

Hop ON Hop OFF KOBARIDUvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabnikov, ki so izkoristili izjemno ponudbo prevozov.  Foto: Nataša Hvala Ivančič
Uvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabn...
Deli:

Letošnje poletje je v okviru pilotnega projekta Trajnostna mobilnost v občini Kobarid dnevno vozil 21 sedežni avtobus z možnostjo prevoza 6 koles. S projektom je Občina Kobarid povezala podeželje in številnim domačinom ter turistom  olajšala dostop do izhodiščnih točk kolesarskih, turističnih in planinskih poti, Nadiže ter drugih znamenitosti v občini. Zaradi velikega zanimanja in napovedanega lepega vremena bo avtobus vozil tudi v soboto, 10. in nedeljo, 11. septembra 2016. 

Uvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabnikov, ki so izkoristili izjemno ponudbo prevozov. 

 

Hop ON Hop OFF KOBARID je v času od 8. julija do 28. avgusta (52 dni) največ potnikov peljal do planine Kuhinja (28%), do Nadiže in naprej proti Breginjskemu kotu do Robidišč (26%) ter na Drežniško (21%). V povprečju je avtobus peljal 41 potnikov na dan. Največ potnikov pa je avtobus koristilo na dan torka.

 

Občina Kobarid si prizadeva, da storitev v prihodnjem letu še izboljša in približa širšemu krogu uporabnikov, zato je med uporabnike že razdelila anketne liste, s katerimi bo pridobila njihovo mnenje ter spoznala njihove želje in potrebe.

V septembru in oktobru bo izvedena tudi anketa med občani. Rezultati ankete bodo v pomoč pri pripravi načrtovanega urnika javnega prevoza izven turistične sezone, ki bo predvsem starejšim občanom omogočil lažji dostop do samega centra občine in storitev, ki so jim na voljo v Kobaridu.

 

Z sistemom javnega prevoza bo Občina Kobarid nadaljevala predvidoma v novembru 2016. Urnik bo pravočasno objavljen.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!