Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 20°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
13°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Hop ON Hop OFF KOBARID


TURIZEM, OBVESTILA

| |
08.09.2016      14:30
A A

Hop ON Hop OFF KOBARIDUvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabnikov, ki so izkoristili izjemno ponudbo prevozov.  Foto: Nataša Hvala Ivančič
Uvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabn...
Deli:

Letošnje poletje je v okviru pilotnega projekta Trajnostna mobilnost v občini Kobarid dnevno vozil 21 sedežni avtobus z možnostjo prevoza 6 koles. S projektom je Občina Kobarid povezala podeželje in številnim domačinom ter turistom  olajšala dostop do izhodiščnih točk kolesarskih, turističnih in planinskih poti, Nadiže ter drugih znamenitosti v občini. Zaradi velikega zanimanja in napovedanega lepega vremena bo avtobus vozil tudi v soboto, 10. in nedeljo, 11. septembra 2016. 

Uvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabnikov, ki so izkoristili izjemno ponudbo prevozov. 

 

Hop ON Hop OFF KOBARID je v času od 8. julija do 28. avgusta (52 dni) največ potnikov peljal do planine Kuhinja (28%), do Nadiže in naprej proti Breginjskemu kotu do Robidišč (26%) ter na Drežniško (21%). V povprečju je avtobus peljal 41 potnikov na dan. Največ potnikov pa je avtobus koristilo na dan torka.

 

Občina Kobarid si prizadeva, da storitev v prihodnjem letu še izboljša in približa širšemu krogu uporabnikov, zato je med uporabnike že razdelila anketne liste, s katerimi bo pridobila njihovo mnenje ter spoznala njihove želje in potrebe.

V septembru in oktobru bo izvedena tudi anketa med občani. Rezultati ankete bodo v pomoč pri pripravi načrtovanega urnika javnega prevoza izven turistične sezone, ki bo predvsem starejšim občanom omogočil lažji dostop do samega centra občine in storitev, ki so jim na voljo v Kobaridu.

 

Z sistemom javnega prevoza bo Občina Kobarid nadaljevala predvidoma v novembru 2016. Urnik bo pravočasno objavljen.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.