Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
6°C | 19°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 21°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 20°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
19°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Hop ON Hop OFF KOBARID


TURIZEM, OBVESTILA

| |
08.09.2016      14:30
A A

Hop ON Hop OFF KOBARIDUvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabnikov, ki so izkoristili izjemno ponudbo prevozov.  Foto: Nataša Hvala Ivančič
Uvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabn...
Deli:

Letošnje poletje je v okviru pilotnega projekta Trajnostna mobilnost v občini Kobarid dnevno vozil 21 sedežni avtobus z možnostjo prevoza 6 koles. S projektom je Občina Kobarid povezala podeželje in številnim domačinom ter turistom  olajšala dostop do izhodiščnih točk kolesarskih, turističnih in planinskih poti, Nadiže ter drugih znamenitosti v občini. Zaradi velikega zanimanja in napovedanega lepega vremena bo avtobus vozil tudi v soboto, 10. in nedeljo, 11. septembra 2016. 

Uvedba javnega prevoza Hop ON Hop OFF KOBARID je res zadetek v polno, kar potrjujejo pozitivni odzivi preko 2000 uporabnikov, ki so izkoristili izjemno ponudbo prevozov. 

 

Hop ON Hop OFF KOBARID je v času od 8. julija do 28. avgusta (52 dni) največ potnikov peljal do planine Kuhinja (28%), do Nadiže in naprej proti Breginjskemu kotu do Robidišč (26%) ter na Drežniško (21%). V povprečju je avtobus peljal 41 potnikov na dan. Največ potnikov pa je avtobus koristilo na dan torka.

 

Občina Kobarid si prizadeva, da storitev v prihodnjem letu še izboljša in približa širšemu krogu uporabnikov, zato je med uporabnike že razdelila anketne liste, s katerimi bo pridobila njihovo mnenje ter spoznala njihove želje in potrebe.

V septembru in oktobru bo izvedena tudi anketa med občani. Rezultati ankete bodo v pomoč pri pripravi načrtovanega urnika javnega prevoza izven turistične sezone, ki bo predvsem starejšim občanom omogočil lažji dostop do samega centra občine in storitev, ki so jim na voljo v Kobaridu.

 

Z sistemom javnega prevoza bo Občina Kobarid nadaljevala predvidoma v novembru 2016. Urnik bo pravočasno objavljen.  

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.