Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 20°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
13°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Razstava - 10. Atelje pod Krnom


KULTURA, DOGODKI

| |
24.08.2015      10:26
A A

Razstava - 10. Atelje pod KrnomRazstavo si je z veseljem ogledal tudi kobariški župan. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Razstavo si je z veseljem ogledal tudi kobariški župan. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

V soboto, 22. avgusta 2015, je v Drežnici pod Krnom potekal 10. Atelje pod Krnom. Tako kot pretekla leta je tudi letošnji dogodek organiziralo Kulturno društvo likovnih ustvarjalcev Tolmin, ki je v Drežnico ponovno pripeljalo števline likovnike iz Slovenije in sosednje Italije, katerim so se pridružili tudi otroci iz Drežniškega. 

 

Likovna dela so na isti dan razstavili v Zeleni hiši v Kobaridu, kjer so vsem na ogled do 17. septembra 2015.

 

Na otvoritvenem dogodku je zbrane pozdravil in se udeležencem zahvalil za udeležbo, predsednik društva Dare Trobec in mentorica, akademska slikarka Jana Dolenc, ki je predstavila letošnji potek dogodka, tehniko ustvarjanja in nastale slike.

 

Povabilu društva se je odzval tudi župan Občine Kobarid Robert Kavčič. V svojem pozdravnem nagovoru se je zahvalil organizatorju za organizacijo dogodka in ob tej priložnosti vsem skupaj iskreno čestital ter se vsem likovnim ustvarjalcem zahvalil za obisk naših krajev in njihov prispevek, da so lepote narave prenesli na platno ter jih tako približali obiskovalcem razstave.

 

Glasbeni del dogodka je bil letos zaupan Benjaminu Žbogarju iz Slapa ob Idrijci, ki je s prijetno glasbo popestril otvoritevni dogodek.

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.