Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bodo padavine oslabele in postopno ponehale. Na primorskem bo sončno, drugod bo ostalo bolj oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem okoli 14 stopinj.
7°C | 9°C
sobota, 22.10.2016
3°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 12°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 19°C
torek, 25.10.2016
12°C | 18°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Na Mestnem kopališču Čarobni klobuček in ......


KULTURA, TURIZEM

| |
25.12.2013      13:16
A A

Na Mestnem kopališču Čarobni klobuček in Dedek MrazDeli:

Če bodo v soboto, 28. decembra,  vaši otroci že nekoliko nemirni ali pa naveličani domačega prazničnega vzdušja, jih ob 11. uri lahko pripeljete na Mestno kopališče Višnja Gora, kjer jih čaka zanimiva otroška predstava Čarobni klobuček, za njo pa Dedek Mraz.  Predstavo je pripravilo Družinsko gledališče Kolenc.

 

Kavarna Mestnega kopališča Višnja Gora  je odprta tudi v prazničnih dneh. Danes so začeli ob 12. uri, sicer pa  na zadnjo noč v letu tudi tokrat pripravljajo že tradicionalno silvestrovanje. 

 

Višnjanski polžki je znamka izdelkov Višnje Gore - Slovenske pravljice, mesteca in deželice okoli njega, od nekdaj prepoznane po svojem posebnem simbolu - polžu.

Sladki Višnjanski polžki, kot na primer čokoladni polžki ali medenjaki, posebej dobro teknejo ob kavici v Kavarni Mestnega kopališča v Višnji Gori, otroci pa jih navdušeno hrustajo med sprehodom skozi skrivnostno srednjeveško mestece, prav tako zavito kot je polžja hišica. In nikar ne pozabite okus Višnje Gore podariti svojim prijateljem in sorodnikom doma in po svetu. Naš nabor izbranih spominkov Višnje Gore pridno raste. Prilagojeno vašim željam ga redno dopolnjujemo. Prijazni pozdravi iz Višnje Gore, prave slovenske pravljice.

 

Vaše sporočilo, naročilo, mnenje ali posebne želje  lahko pošljite na naš e-naslov:

info@visnjagora.eu

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!