Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-4°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-6°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-8°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-7°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-4°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Samomasaža za samozdravljenje


SOSED SOSEDU

| |
19.05.2016      12:28
A A

Samomasaža za samozdravljenjeDeli:

V četrtek, 7. aprila, je bilo v knjižnici organizirano predavanje z naslovom Samomasaža za samozdravljenje. Predavala je gospa Breda Rajgelj iz Društva za alternativno zdravljenje EKOŽIV. Znanje je od mojstrov pridobila na Kitajskem. Predavanje je bilo nadvse zanimivo, predvsem pa koristno, zlasti za starejšo populacijo.
Predavanja Brede Rajgelj so drugje večinoma dobro obiskana, v Horjulu pa bi kaj takega težko dočakali. Sprašujem se, kaj je razlog temu. Ko spremljam življenje v drugih krajih Slovenije, ugotavljam, da so želje po tovrstnih brezplačnih predavanjih velike, možnosti pa majhne ali nične. Moja generacija pogosto tarna nad tegobami, ki jih prinesejo leta, vendar so le redki tisti, ki so za preprečevanje teh pripravljeni tudi kaj narediti.  Udeležba zgolj enega iz vsake družine bi že lahko pomenila lajšanje tegob celotne družine. Naj ponovno pripomnim, da so vsa predavanja brezplačna, zato je tako slab odziv meni osebno še toliko bolj nerazumljiv. Zavedati se je namreč potrebno, da imata tako organizator, kakor tudi predavatelj stroške, ki jih nekdo mora pokriti. Zato se upravičeno sprašujem, koliko časa nam bodo te ugodnosti še nudili.

 

Zabeležila: Olga Gabrovšek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.